Rodzaje przyborów do pisania – czy mówią coś o właścicielach?

Rodzaje przyborów do pisania – czy mówią coś o właścicielach?

Nie jest to intuicyjne, ale każda osoba ma swój ulubiony typ piór, po który sięga najczęściej. Często osoby o podobnym charterze czy wykonywanej pracy wybierają takie same przybory do pisania. Warto więc mieć to na względzie decydując się na wybór długopisów reklamowych lub upominków dla bliskich.

Długopisy klasyczne

Jest to bezpieczny i prosty wybór. Te od najbardziej kultowej marki długopisów – Parker cieszą się największą popularnością i mogą odpowiadać ogromnej liczbie ludzi na całym świecie. Dlaczego? Ponieważ taki długopis zapewnia niezrównaną niezawodność i praktyczność, której nie można zlekceważyć.

Promocyjne długopisy Parker są często upominkiem korporacyjnym w przypadku przedsiębiorstw, które cenią sobie klasę, skuteczność i ponadczasowość. Można się z nimi spotkać na wydarzeniach poświęconych najnowszym technologiom, na konferencjach medycznych, jak również podczas targów biznesowych.

Długopisy Parker mówią o swoim właścicielu dokładnie to, jak same są opisane. Taką osobę można odebrać jako silną, zdecydowaną, elegancką i pewną siebie. Z tego powodu są idealnym wyborem dla kierowników i specjalistów.

Pióra wieczne

Nieodzowny gadżet wszystkich osób z klasą, ceniony zarówno przez tradycjonalistów, jak i ludzi szanujących ponadczasowe wartości. Aby dobrze pisać piórem wiecznym potrzebne jest poświęcenie czasu na praktykę, dlatego jest to swojego rodzaju kunszt. Wszystkie najważniejsze umowy na świecie podpisuje się od lat przy pomocy piór, więc jest to akcesorium o dużej i niepodważalnej mocy.

Reklamowe pióra wieczne to upominki, których nigdy się nie zapomina. Te luksusowe i wyjątkowe produkty trafią w gust największych sceptyków i pomogą zbudować niezwykle pozytywne wrażenie marki.

Pióra wieczne Parker to też świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego – są oznaką szacunku, umiłowania tradycji, a jednocześnie wyrażają poczucie estetyki i dbałość o szczegóły.

Osoba, która używa piór może być odbierana jako romantyczny pisarz, który czerpie ogromną przyjemność z zawiłości tworzenia. Rozwija swoje pasje i cechuje się ponadprzeciętną cierpliwością.

Kolor atramentu a temperament

Zdecydowana większość osób nie przykłada żadnej uwagi do tego, jaki kolor atramentu znajduje się w ich piórach wiecznych. Parker przeważnie stawia na czerń i granat, chociaż do wyboru są również czerwień czy zieleń. I choć można to uznać za ekscentryczne, to istnieją koneserzy, którzy zawsze wybierają bardziej odważne barwy.

Czerwony tusz jest świetny do wszelkiego rodzaju poprawek, jest więc atrybutem osób, które lubią mieć poczucie kontroli i dbają o to, by wykonana przez nich praca była perfekcyjna. Niekiedy bywają to charaktery, które chcą wyróżnić się tłumu i mają ku temu duże predyspozycje.

Pióra wieczne lub długopisy z zielonym atramentem wybierane są przez wrażliwe i spokojne osoby. Niejednokrotnie mają one artystyczną duszę i potrafią w kreatywny sposób rozwiązywać konflikty. Są to też niezwykle ciepli i lubiani ludzie, dlatego warto wyszukiwać w swoim otoczeniu kogoś, kto często sięga po pióro z zielonym wkładem.