Parker Vector

W tej kategorii prezentujemy Państwu artykuły piśmiennicze, łączące w sobie klasykę marki Parker z dynamiką, dzięki czemu doceniło je wielu klientów na całym świecie. Kolekcja Parker Vector dedykowana jest osobom ceniącym sobie oryginalność i wysoką jakość produktów używanych każdego dnia.

Przygotowaliśmy dla Państwa długopisy i pióra, które są szczególnie chętnie wybierane przez młodych Klientów, poszukujących niestandardowych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań. Modele z kolekcji Vector łączą w sobie wysoką estetykę wykonania, wytrzymałość oraz unikalną technologię, która zapewnia wydajność oraz satysfakcję z długoletniego użytkowania.

Długopisy i pióra prezentowane poniżej zapewniają płynne i lekkie pisanie, co czyni z oferowanych modeli artykuły chętnie wybierane przez uczniów, studentów oraz pracowników różnorodnych branż, których obowiązki wiążą się w wykonywaniem obszernych zapisków. Swoją popularność wśród wspomnianej grupy odbiorców, kolekcja Vector zyskała dzięki niewygórowanej cenie oraz szerokiej gamie kolorystycznej, prezentowanej w naszej ofercie. Dzięki temu, możliwe jest dobranie modelu, który będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Długopisy i pióra wchodzące w skład prezentowanej kolekcji, posiadają wytrzymały korpus, wykonany z plastiku, metalu bądź stali nierdzewnej, który wygodnie układa się w dłoni użytkownika. Ponadto, produkty marki Parker są odpowiednio wyważone, dzięki czemu nie obciążają kończyny, zapewniając komfort i prostotę użytkowania. Na uwagę zasługuje też design prezentowanych artykułów piśmienniczych. Klasyczne korpusy produktów z kolekcji Vector wzbogacone zostały o dekoracyjne pierścienie oraz klips, w formie dynamicznej strzałki. Na trwałość produktu wpływa również stalówka, którą stworzono przy użyciu wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na długotrwałą eksploatację.

Wyjątkowe artykuły piśmiennicze, dostępne w naszym asortymencie, mogą zostać wyposażone we wkład lub naboje o niebieskim i czarnym kolorze.