Parker Ingenuity

Osobom poszukującym nietypowych rozwiązań, które łączą w sobie niezawodność klasyki z nowoczesnym designem i funkcjonalnością, z pewnością przypadną do gustu polecane w poniższej kategorii akcesoria piśmiennicze pochodzące z kolekcji Ingenuity.

Długopisy i pióra wchodzące jej skład to produkty odznaczające się niepowtarzalnym stylem. Każdy model to oryginalne połączenie różnych faktur, odcieni i materiałów, poprzez które powstają produkty podbijające serca indywidualistów.

Akcesoria piśmiennicze Parker Ingenuity posiadają metalowe korpusy, zapewniające ich odpowiedni ciężar i wyważenie. W zależności od modelu, ich warstwę zewnętrzną stanowi połączenie różnorodnych materiałów. Wśród nich, można znaleźć wykończenie błyszczące lub matowe, a także chromowane, piaskowane, lub perłowe. Dostępne są również wersje, których faktura w dotyku przypomina gumę. Aby jeszcze bardziej urozmaicić produkty wchodzące w skład wspomnianej kolekcji, na elementach metalowych wykonano cyzelowane wzory, doskonale komponujące się z kolorystyką każdego modelu.

Wszystkie dostępne długopisy i pióra występują w zróżnicowanej gamie wzorów i kolorów, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniego modelu zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, przywiązujących uwagę do detali.

Poza walorami estetycznymi, którymi odznaczają się produkty marki Parker, należy także zwrócić uwagę na zalety płynące z ich użytkowania. Korpusy piór mogą być zarówno smukłe, jak i nieco grubsze, dzięki czemu można dopasować je odpowiednio do gabarytów dłoni oraz sposobu trzymania przyborów. Skuwka dodaje im elegancji, a ozdobne tłoczenia nie powodują dyskomfortu dla osoby piszącej. Nowoczesna technologia, która została zastosowana w kolekcji Ingenuity sprawia, że podczas pisania elastyczna końcówka układa się idealnie pod każdym kątem, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do użytkownika, zapewniając wygodę osobie korzystającej z proponowanych akcesoriów. Dodatkowo, schowana jest ona pod dekoracyjnym, zdobionym kapturem, który dodaje produktom elegancji.

Producent zadbał o każdy szczegół, dzięki czemu długopisy i pióra pochodzące z tej kolekcji są nie tylko wygodne dla osób z nich korzystających, ale także zachwycają doborem materiałów, z których zostały wykonane. Dzięki temu, modele z kolekcji Ingenuity są doskonałe pod względem zarówno użytkowym, jak i estetycznym.