Parker Ingenuity

Osobom poszukującym nietypowych rozwiązań, które łączą w sobie niezawodność klasyki z nowoczesnym designem i funkcjonalnością, z pewnością przypadną do gustu polecane w poniższej kategorii akcesoria piśmiennicze pochodzące z kolekcji Ingenuity.

Długopisy i pióra wchodzące jej skład to produkty odznaczające się niepowtarzalnym stylem. Każdy model to oryginalne połączenie różnych faktur, odcieni i materiałów, poprzez które powstają produkty podbijające serca indywidualistów.

Akcesoria piśmiennicze Parker Ingenuity posiadają metalowe korpusy, zapewniające ich odpowiedni ciężar i wyważenie. W zależności od modelu, ich warstwę zewnętrzną stanowi połączenie różnorodnych materiałów. Wśród nich, można znaleźć wykończenie błyszczące lub matowe, a także chromowane, piaskowane, lub perłowe. Dostępne są również wersje, których faktura w dotyku przypomina gumę. Aby jeszcze bardziej urozmaicić produkty wchodzące w skład wspomnianej kolekcji, na elementach metalowych wykonano cyzelowane wzory, doskonale komponujące się z kolorystyką każdego modelu.

Wszystkie dostępne długopisy i pióra występują w zróżnicowanej gamie wzorów i kolorów, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniego modelu zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, przywiązujących uwagę do detali.

Poza walorami estetycznymi, którymi odznaczają się produkty marki Parker, należy także zwrócić uwagę na zalety płynące z ich użytkowania. Korpusy piór mogą być zarówno smukłe, jak i nieco grubsze, dzięki czemu można dopasować je odpowiednio do gabarytów dłoni oraz sposobu trzymania przyborów. Skuwka dodaje im elegancji, a ozdobne tłoczenia nie powodują dyskomfortu dla osoby piszącej. Nowoczesna technologia, która została zastosowana w kolekcji Ingenuity sprawia, że podczas pisania elastyczna końcówka układa się idealnie pod każdym kątem, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do użytkownika, zapewniając wygodę osobie korzystającej z proponowanych akcesoriów. Dodatkowo, schowana jest ona pod dekoracyjnym, zdobionym kapturem, który dodaje produktom elegancji.

Producent zadbał o każdy szczegół, dzięki czemu długopisy i pióra pochodzące z tej kolekcji są nie tylko wygodne dla osób z nich korzystających, ale także zachwycają doborem materiałów, z których zostały wykonane. Dzięki temu, modele z kolekcji Ingenuity są doskonałe pod względem zarówno użytkowym, jak i estetycznym.

Parker Ingenuity

Aktywne filtry

Parker 5TH Ingenuity Black CT Large

Czarny lakier, z chromowanymi wykończeniami. Wykończony błyszczącym, głębokoczarnym lakierem. Ozdobiony eleganckim, cyzelowanym wzorem oraz logo marki Parker na części przedniej. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

590,37 zł

Parker 5TH Ingenuity Black GT Large

Czarny, ze złotymi wykończeniami. Wykończony błyszczącym, głębokoczarnym lakierem. Ozdobiony eleganckim, cyzelowanym wzorem oraz logo marki Parker na części przedniej. Całości dopełniają złote elementy wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

590,37 zł

Parker 5TH Ingenuity Premium Black Rubber & Metal CT Large

Metal i czarny lakier o fakturze gumy, z chromowanymi wykończeniami. Pokryty czarnym, teksturowanym lakierem o miękkiej powierzchni przypominającej gumę. Korpus wzmocniony trzema metalowymi pierścieniami. Część przednia i pierścień nasadki ozdobione wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

674,10 zł

Parker 5TH Ingenuity Premium Black Rubber & Metal GT Large

Metal i czarny lakier o fakturze gumy, ze złotymi wykończeniami. Pokryty czarnym, teksturowanym lakierem o miękkiej powierzchni przypominającej gumę. Korpus wzmocniony trzema metalowymi pierścieniami. Część przednia i pierścień nasadki ozdobione wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Wykończenia ze złota nanoszonego metodą PVD. W opakowaniu prezentowym Parker.

674,10 zł

Parker 5TH Ingenuity Premium Black Rubber Lacquer CT Large

Czarny lakier o fakturze gumy, z chromowanymi wykończeniami. Pokryty czarnym, teksturowanym lakierem o miękkiej powierzchni przypominającej gumę. Część przednia i pierścień nasadki ozdobione wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

674,10 zł

Parker 5TH Ingenuity Premium Pearl PGT Slim

Perłowy, z wykończeniami z różowego złota. Pokryty opalizującym, perłowobiałym lakierem. Ozdobiony eleganckim, cyzelowanym wzorem oraz logo marki Parker na części przedniej. Wykończenia z różowego złota. W opakowaniu prezentowym Parker.

674,10 zł

Parker 5TH Ingenuity Luxury Deep Black PVD Large

Czarna powłoka nanoszona metodą PVD. Subtelne czarne, anodowane aluminium o matowej, piaskowanej powierzchni. Wzmocnione trzema metalowymi pierścieniami. Część przednia ozdobiona wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Czarne wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

745,29 zł

Parker 5TH Ingenuity Luxury Chrome CT Large

Chromowany, z chromowanymi wykończeniami. Subtelne szare, anodowane aluminium o piaskowanej powierzchni. Korpus i nasadka ozdobione precyzyjnym wzorem nanoszonym laserowo. Część przednia i pierścień nasadki ozdobione wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

745,29 zł

Parker 5TH Ingenuity Luxury Deep Red CT Large

Burgundowy, z chromowanymi wykończeniami. Subtelne burgundowe, anodowane aluminium o piaskowanej powierzchni oraz precyzyjne zdobienia korpusu i nasadki wzmacniają efekt produktu najwyższej klasy. Wzmocnione trzema metalowymi pierścieniami. Część przednia ozdobiona wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

745,29 zł

Parker 5TH Ingenuity Luxury Deep Black PVD Slim

Czarna i czerwona powłoka nanoszona metodą PVD. Subtelne czarne, anodowane aluminium o matowej, piaskowanej powierzchni. Wzmocnione trzema metalowymi pierścieniami. Część przednia czerwona, ozdobiona wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Czarne wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

745,29 zł

Parker 5TH Ingenuity Luxury Blue Violet CT Slim

Fioletowy, z chromowanymi wykończeniami. Subtelne fioletowe, anodowane aluminium o piaskowanej, rzeźbionej powierzchni. Część przednia ozdobiona wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

745,29 zł

Parker 5TH Ingenuity Luxury Dark Teal CT Slim

Turkusowy, z chromowanymi wykończeniami. Subtelne turkusowe, anodowane aluminium o wyjątkowo gładkiej, polerowanej powierzchni. Wzmocnione trzema metalowymi pierścieniami. Część przednia ozdobiona wyjątkowym, cyzelowanym wzorem. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

745,29 zł