Parker Duofold

Prezentujemy Państwu najbardziej klasyczną kolekcję renomowanej amerykańskiej marki Parker. Długopisy i pióra z serii Duofold, to połączenie klasyki i nowoczesności.

Parker Duofold to jeden z najbardziej ponadczasowych serii pośród wszystkich kolekcji obejmujących akcesoria piśmiennicze. Ze względu na swoje charakterystyczne cechy, zostały podzielone na dwie podkategorie: Classic i Prestige. Mimo kilku wersji gabarytowych oraz detali, którymi różnią się poszczególne modele, wszystkie osadzone są w konwencji nieprzesadnej elegancji.

Prezentowana poniżej kolekcja zawiera w sobie modele wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko stylowe, ale także odporne na użytkowanie, co pozwala cieszyć się nimi przez wiele lat. W naszym asortymencie znajdują się modele, do których wykonania użyto m.in, złota, palladu, niklu czy mosiądzu, gwarantującego ich jakość oraz stylowe wykończenie.

Kolekcja Duofold mieści w sobie długopisy, pióra kulkowe oraz pióra wieczne. Korpusy wykonane zostały z metalu pokrytego żywicą akrylową, której kolor można dobrać odpowiednio do gustu użytkownika. Proponowane pióra wieczne występują w dwóch wersjach gabarytowych: Cenntenial i International, dzięki czemu z powodzeniem mogą z nich korzystać osoby o mniejszych jak i większych dłoniach. Pióra wieczne wyposażone są w dwukolorową stalówkę, wykonaną ze złota, która dodaje im niepowtarzalnego charakteru i stylu, a dodatkowo zapewnia delikatne przesuwanie pióra po powierzchni kartki.

Subtelne elementy dekoracyjne, takie jak platerowany klips oraz pierścienie, dodają modelom z kolekcji Duofold wytwornego stylu. Nie bez znaczenia jest również wzór Chevron, który wykorzystano przy projektowaniu niektórych modeli dostępnych w naszym asortymencie.

Wszystkie elementy składające się na produkty z kolekcji Duofold czynią je popularnymi wśród nieprzemijających akcesoriów piśmienniczych. Dlatego są idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących doskonałości i nieprzemijającego charakteru.

Aktywne filtry