Parker Duofold

Prezentujemy Państwu najbardziej klasyczną kolekcję renomowanej amerykańskiej marki Parker. Długopisy i pióra z serii Duofold, to połączenie klasyki i nowoczesności.

Parker Duofold to jeden z najbardziej ponadczasowych serii pośród wszystkich kolekcji obejmujących akcesoria piśmiennicze. Ze względu na swoje charakterystyczne cechy, zostały podzielone na dwie podkategorie: Classic i Prestige. Mimo kilku wersji gabarytowych oraz detali, którymi różnią się poszczególne modele, wszystkie osadzone są w konwencji nieprzesadnej elegancji.

Prezentowana poniżej kolekcja zawiera w sobie modele wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko stylowe, ale także odporne na użytkowanie, co pozwala cieszyć się nimi przez wiele lat. W naszym asortymencie znajdują się modele, do których wykonania użyto m.in, złota, palladu, niklu czy mosiądzu, gwarantującego ich jakość oraz stylowe wykończenie.

Kolekcja Duofold mieści w sobie długopisy, pióra kulkowe oraz pióra wieczne. Korpusy wykonane zostały z metalu pokrytego żywicą akrylową, której kolor można dobrać odpowiednio do gustu użytkownika. Proponowane pióra wieczne występują w dwóch wersjach gabarytowych: Cenntenial i International, dzięki czemu z powodzeniem mogą z nich korzystać osoby o mniejszych jak i większych dłoniach. Pióra wieczne wyposażone są w dwukolorową stalówkę, wykonaną ze złota, która dodaje im niepowtarzalnego charakteru i stylu, a dodatkowo zapewnia delikatne przesuwanie pióra po powierzchni kartki.

Subtelne elementy dekoracyjne, takie jak platerowany klips oraz pierścienie, dodają modelom z kolekcji Duofold wytwornego stylu. Nie bez znaczenia jest również wzór Chevron, który wykorzystano przy projektowaniu niektórych modeli dostępnych w naszym asortymencie.

Wszystkie elementy składające się na produkty z kolekcji Duofold czynią je popularnymi wśród nieprzemijających akcesoriów piśmienniczych. Dlatego są idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących doskonałości i nieprzemijającego charakteru.

Parker Duofold

Aktywne filtry

Długopis Parker Duofold Blue & Black CT

Niebieski akryl, z wykończeniami z palladu. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości żywicą akrylową w intensywnym, niebieskim kolorze. Pierścienie platerowane palladem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

946,99 zł

Długopis Parker Duofold Big Red CT

Czerwony akryl, z wykończeniami z palladu. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości żywicą akrylową w intensywnym, czerwonym kolorze. Pierścienie platerowane palladem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

946,99 zł

Długopis Parker Duofold Ivory & Black GT

Akryl w kolorze kości słoniowej, ze złotymi wykończeniami. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości żywicą akrylową w subtelnym kolorze kości słoniowej. Pierścienie platerowane 23-karatowym złotem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

946,99 zł

Długopis Parker Duofold Black GT

Czarny akryl, ze złotymi wykończeniami. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości czarną żywicą akrylową. Pierścienie platerowane 23-karatowym złotem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

946,99 zł

Długopis Parker Duofold Black CT

Czarny akryl, z wykończeniami z palladu. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości czarną żywicą akrylową. Pierścienie platerowane palladem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

946,99 zł

Pióro kulkowe Parker Duofold Blue & Black CT

Niebieski akryl, z wykończeniami z palladu. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości żywicą akrylową w intensywnym, niebieskim kolorze. Pierścienie platerowane palladem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

1 158,37 zł

Pióro kulkowe Parker Duofold Big Red CT

Czerwony akryl, z wykończeniami z palladu. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości żywicą akrylową w intensywnym, czerwonym kolorze. Pierścienie platerowane palladem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

1 158,37 zł

Pióro kulkowe Parker Duofold Ivory & Black GT

Akryl w kolorze kości słoniowej, ze złotymi wykończeniami. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości żywicą akrylową w subtelnym kolorze kości słoniowej. Pierścienie platerowane 23-karatowym złotem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

1 158,37 zł

Pióro kulkowe Parker Duofold Black GT

Czarny akryl, ze złotymi wykończeniami. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości czarną żywicą akrylową. Pierścienie platerowane 23-karatowym złotem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

1 158,37 zł

Pióro kulkowe Parker Duofold Black CT

Czarny akryl, z wykończeniami z palladu. Korpus i nasadka pokryte wysokiej jakości czarną żywicą akrylową. Pierścienie platerowane palladem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

1 158,37 zł

Długopis Parker Duofold Prestige Blue Chevron GT

Niebieski, w jodełkę, ze złotymi wykończeniami. Geometryczny wzór, naniesiony z wielką precyzją laserem na metaliczny, niebieski lakier. Pierścienie platerowane 23-karatowym złotem. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

1 378,21 zł

Długopis Parker Duofold Prestige Black Chevron CT

Czarny, w jodełkę, z wykończeniami z rutenu. Geometryczny wzór, naniesiony z wielką precyzją laserem na metaliczny, czarny lakier. Stalówka z 18-karatowego złota, wykończona rodem. W luksusowym opakowaniu prezentowym Parker.

1 378,21 zł