Parker Jotter

Jotter to kolekcja wyjątkowa, łącząca prostotę, funkcjonalność, użyteczność i estetykę. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są niezawodne rozwiązania. Produkty wchodzące w jej skład doskonale nadają się do użytkowania w domu, plenerze czy przestrzeni biurowej.

Kolekcja Jotter mieści w sobie rozmaite akcesoria piśmiennicze, dzięki czemu spełnia oczekiwania osób korzystających zarówno z długopisów, jak i z piór. Zróżnicowana gama kolorów i wzorów, w które zostały wzbogacone prezentowane produkty, czynią kolekcję Jotter rozwiązaniem idealnym dla zwolenników oryginalnych oraz klasycznych modeli.

Korpusy produktów znajdujących się w naszym asortymencie, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, pióra i długopisy są odporne na czynniki zewnętrzne oraz niezwykle trwałe, przez co mogą być używane nawet w trudnych warunkach. Wyjątkowe wzory umieszczone na korpusie, inspirowane m.in. londyńską architekturą, zostały wygrawerowane przy zachowaniu najwyższej staranności.

Opływowy kształt gwarantuje doskonałe ułożenie w dłoni, przez co zapewnia niespotykany komfort zarówno podczas pisania, jak i rysowania. Szeroka gama kolorystyczna prezentowanych akcesoriów piśmienniczych, umożliwia dopasowanie modelu do każdego użytkownika, niezależnie od wieku, płci oraz osobistego gustu. Wieloletnia tradycja marki widoczna jest również w designie oraz elementach wykończeniowych produktu.

Uniwersalność i wyjątkowość kolekcji Jotter, a także opakowanie prezentowe dodawane do każdego produktu sprawia, że akcesoria piśmiennicze marki Parker są chętnie wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i instytucje, jako m.in. upominki pracownicze, czy nagrody.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Aktywne filtry