Parker Jotter

Jotter to kolekcja wyjątkowa, łącząca prostotę, funkcjonalność, użyteczność i estetykę. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są niezawodne rozwiązania. Produkty wchodzące w jej skład doskonale nadają się do użytkowania w domu, plenerze czy przestrzeni biurowej.

Kolekcja Jotter mieści w sobie rozmaite akcesoria piśmiennicze, dzięki czemu spełnia oczekiwania osób korzystających zarówno z długopisów, jak i z piór. Zróżnicowana gama kolorów i wzorów, w które zostały wzbogacone prezentowane produkty, czynią kolekcję Jotter rozwiązaniem idealnym dla zwolenników oryginalnych oraz klasycznych modeli.

Korpusy produktów znajdujących się w naszym asortymencie, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, pióra i długopisy są odporne na czynniki zewnętrzne oraz niezwykle trwałe, przez co mogą być używane nawet w trudnych warunkach. Wyjątkowe wzory umieszczone na korpusie, inspirowane m.in. londyńską architekturą, zostały wygrawerowane przy zachowaniu najwyższej staranności.

Opływowy kształt gwarantuje doskonałe ułożenie w dłoni, przez co zapewnia niespotykany komfort zarówno podczas pisania, jak i rysowania. Szeroka gama kolorystyczna prezentowanych akcesoriów piśmienniczych, umożliwia dopasowanie modelu do każdego użytkownika, niezależnie od wieku, płci oraz osobistego gustu. Wieloletnia tradycja marki widoczna jest również w designie oraz elementach wykończeniowych produktu.

Uniwersalność i wyjątkowość kolekcji Jotter, a także opakowanie prezentowe dodawane do każdego produktu sprawia, że akcesoria piśmiennicze marki Parker są chętnie wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i instytucje, jako m.in. upominki pracownicze, czy nagrody.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Parker Jotter

Aktywne filtry

Długopis Parker Jotter Stainless Steel CT

Stal nierdzewna, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze szlifowanej stali nierdzewnej. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Ołówek automatyczny Parker Jotter Stainless Steel CT

Stal nierdzewna, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze szlifowanej stali nierdzewnej. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Stainless Steel GT

Stal nierdzewna, ze złotymi wykończeniami. Korpus wykonany mistrzowsko ze szlifowanej stali nierdzewnej. Klip wykończony złotem. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Bond Street Black CT

Czarny, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze stali nierdzewnej. Część dolna szlifowana, pokryta czarnym lakierem. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Kensington Red CT

Czerwony, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze stali nierdzewnej. Część dolna szlifowana, pokryta czerwonym lakierem. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Royal Blue CT

Ciemnoniebieski, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze stali nierdzewnej. Część dolna szlifowana, pokryta ciemnoniebieskim lakierem. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Portobello Purple CT

Burgundowy, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze stali nierdzewnej. Część dolna szlifowana, pokryta burgundowym lakierem. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Waterloo Blue CT

Jasnoniebieski, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze stali nierdzewnej. Część dolna szlifowana, pokryta jasnoniebieskim lakierem. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Chelsea Orange CT

Pomarańczowy, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze stali nierdzewnej. Część dolna szlifowana, pokryta pomarańczowym lakierem. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł

Długopis Parker Jotter Victoria Violet CT

Fioletowy, z wykończeniami z polerowanej stali. Korpus wykonany mistrzowsko ze stali nierdzewnej. Część dolna szlifowana, pokryta fioletowym lakierem. Klip z polerowanej stali nierdzewnej. W opakowaniu prezentowym Parker premium lub opakowaniu typu hangsell.

48,80 zł