Parker Urban

Poniżej prezentujemy Państwu akcesoria piśmiennicze z wyjątkowej kolekcji Urban. Podobnie jak inne modele, występują one w wielu wersjach kolorystycznych, co czyni je uniwersalnym rozwiązaniem dla szerokiego grona odbiorców. Akcesoria piśmiennicze wchodzące w skład prezentowanej kolekcji, należą do nowoczesnych rozwiązań proponowanych przez amerykańskiego producenta.

W naszej ofercie znajdą Państwo długopisy oraz pióra wieczne i kulkowe, które przykuwają uwagę starannością wykonania oraz unikalnym kształtem. Nie bez znaczenia jest także szeroka gama dostępnych odcieni, dzięki którym mogą one służyć zarówno zwolennikom zarówno oryginalnych i wyszukanych, jak i klasycznych rozwiązań.

Harmonijny charakter prezentowanych modeli zawdzięczany jest proporcjonalności, którą udało się osiągnąć poprzez pierścienie dekoracyjne, tworzące wizualny podział na trzy części. Korpusy modeli prezentowanych w poniższej kolekcji, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, którym ostateczny charakter nadaje anodowanie lub lakierowanie na jeden z wyjątkowych kolorów oferowanych przez producenta. Dostępne są także ciemnoszare modele, z powłoką wykonaną przy pomocy techniki PVD. Wzbogacenie poszczególnych wersji stanowią cyzelowane wzory oraz chromowane elementy wykończenia.

W przypadku piór wiecznych, warto również zwrócić uwagę na stalówkę, wykonaną ze stali nierdzewnej, która przesuwa się po papierze w oryginalny sposób, zapewniając wyraziste nasycenie oraz szybkie wysychanie zapisywanego tekstu. Dzięki temu, możliwe jest sprawne wykonywanie notatek bez obaw o przebijanie i rozmazywanie atramentu. Pióra dostępne w naszym asortymencie, posiadają nakładki z różnorodnymi wzorami, które podkreślają ich nietuzinkowy charakter i stanowią doskonałe uzupełnienie każdej wersji.

Produkty dostępne w naszej ofercie pakowane są w atrakcyjne, eleganckie pudełka, zawierające logo producenta. Czyni ono prezentowane akcesoria jeszcze bardziej wyjątkowymi i atrakcyjnymi dla Klientów.

Parker Urban

Aktywne filtry

Długopis Parker Urban Metro Metallic CT

Metaliczny, z chromowanymi wykończeniami. Metaliczna powierzchnia i spiralny szlif podkreślają wysoką jakość produktu. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł

Długopis Parker Urban Muted Black CT

Matowoczarny, z chromowanymi wykończeniami. Matowoczarny lakier. Pierścienie polerowane dla podkreślenia ich wysokiej jakości. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł

Długopis Parker Urban Muted Black GT

Matowoczarny, ze złotymi wykończeniami. Matowoczarny lakier. Pierścienie polerowane dla podkreślenia ich wysokiej jakości. Wykończenia platerowane złotem. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł

Długopis Parker Urban Vibrant Blue CT

Turkusowy, z chromowanymi wykończeniami. Błyszczący, turkusowy lakier, poprzeczny szlif i chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł

Pióro kulkowe Parker Urban Metro Metallic CT

Metaliczny, z chromowanymi wykończeniami. Metaliczna powierzchnia i spiralny szlif podkreślają wysoką jakość produktu. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

128,96 zł

Pióro kulkowe Parker Urban Muted Black CT

Matowoczarny, z chromowanymi wykończeniami. Matowoczarny lakier. Pierścienie polerowane dla podkreślenia ich wysokiej jakości. Chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

128,96 zł

Pióro kulkowe Parker Urban Muted Black GT

Matowoczarny, ze złotymi wykończeniami. Matowoczarny lakier. Pierścienie polerowane dla podkreślenia ich wysokiej jakości. Wykończenia platerowane złotem. W opakowaniu prezentowym Parker.

128,96 zł