Pióra kulkowe

Dla osób ceniących sobie praktyczne, a zarazem niecodzienne rozwiązania, przygotowaliśmy wyjątkowe akcesoria piśmiennicze, jakimi są pióra kulkowe, łączące elegancję pióra z funkcjonalnością długopisu.

Pióra kulkowe marki Parker są chętnie wybierane przez studentów, uczniów i pracowników biurowych oraz wszystkie osoby poszukujące jednocześnie praktycznych i oryginalnych przyborów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo modele w różnych kategoriach cenowych, co zależne jest m.in. od wersji, charakteru zdobień oraz elementów wykończeniowych. Nasze artykułu piśmiennicze wyposażone są w plastikowy lub metalowy korpus o różnej grubości, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie go do wielkości dłoni i charakteru pisma. Bogata oferta kolorów i wzorów, pozwala dobrać użytkownikowi rozwiązanie, dopasowane do jego osobistych preferencji.

Proponowane przez nas pióra kulkowe pakowane są w eleganckie pudełko, które czyni z niego idealny podarunek prezentowy.

Pióra kulkowe

Aktywne filtry

Pióro kulkowe Parker IM Black CT

Czarny, z chromowanymi wykończeniami. Błyszczący, czarny lakier i chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł

Pióro kulkowe Parker IM Black GT

Czarny, ze złotymi wykończeniami. Błyszczący, czarny lakier i wykończenia platerowane złotem. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł

Pióro kulkowe Parker IM Blue CT

Matowy niebieski, z chromowanymi wykończeniami. Matowy, niebieski lakier i chromowane wykończenia. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł

Pióro kulkowe Parker IM Brushed Metal GT

Szczotkowany metal, ze złotymi wykończeniami. Lakierowany i szczotkowany metal ze spiralnym szlifem. Wykończenia platerowane złotem. W opakowaniu prezentowym Parker.

100,49 zł