Parker Premier

Poniżej przedstawiamy Państwu niepowtarzalne produkty, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom elegancji i wyrafinowanego stylu. Prezentujemy długopisy i pióra, wchodzące w skład kolekcji Parker Premier, będącej jedną z najbardziej klasycznych i oryginalnych kategorii artykułów piśmienniczych tej amerykańskiej marki.

Kolekcja Premier charakteryzuje się połączeniem prostoty z wyjątkowymi fakturami, przyczyniającymi się do zwiększenia doznań estetycznych oraz użytkowych.

Do produkcji piór i długopisów zostały użyte materiały, zapewniające ich wytrzymałość i wyjątkowość. Wysokiej jakości metal, z którego wykonano korpusy, w zależności od konkretnego modelu został wykończony w inny sposób. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno klasyczne wersje, powleczone błyszczącym lakierem, jak i matowe modele monochromatyczne o barwie klasycznej czerni. Na szczególną uwagę zasługują modele, których korpus został wykonany z materiału o fakturze gumy. Wersje te odznaczają się nie tylko wyjątkowym designem, ale także komfortem podczas użytkowania, dzięki wygodnemu ułożeniu w dłoni. Każde z nich są wyjątkowe i przeznaczone dla innego rodzaju użytkowników. Elementy wykończeniowe, takie jak klipsy czy dekoracyjne pierścienie wykonane ze złota, a także cyzelowane wzory czynią je jeszcze bardziej nietuzinkowymi.

Prezentowana kolekcja powstała z myślą o odbiorcach ceniących rozwiązania nietypowe, które zarazem będą dla nich jak najbardziej funkcjonalne. Dlatego tworząc prezentowane modele zadbano o ich odpowiednie wyważenie oraz wyprofilowanie, dzięki czemu osoby decydujące się na nabycie piór i długopisów marki Parker, zyskają niepowtarzalny design oraz nieoceniony komfort użytkowania, którym pragną dzielić się z innymi. Z tego powodu akcesoria piśmiennicze dostępne w naszym asortymencie, pakowane są w opakowania prezentowe, przez co mogą stać się doskonałym upominkiem na różnorodne okoliczności.

Aktywne filtry