Parker Premier

Poniżej przedstawiamy Państwu niepowtarzalne produkty, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom elegancji i wyrafinowanego stylu. Prezentujemy długopisy i pióra, wchodzące w skład kolekcji Parker Premier, będącej jedną z najbardziej klasycznych i oryginalnych kategorii artykułów piśmienniczych tej amerykańskiej marki.

Kolekcja Premier charakteryzuje się połączeniem prostoty z wyjątkowymi fakturami, przyczyniającymi się do zwiększenia doznań estetycznych oraz użytkowych.

Do produkcji piór i długopisów zostały użyte materiały, zapewniające ich wytrzymałość i wyjątkowość. Wysokiej jakości metal, z którego wykonano korpusy, w zależności od konkretnego modelu został wykończony w inny sposób. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno klasyczne wersje, powleczone błyszczącym lakierem, jak i matowe modele monochromatyczne o barwie klasycznej czerni. Na szczególną uwagę zasługują modele, których korpus został wykonany z materiału o fakturze gumy. Wersje te odznaczają się nie tylko wyjątkowym designem, ale także komfortem podczas użytkowania, dzięki wygodnemu ułożeniu w dłoni. Każde z nich są wyjątkowe i przeznaczone dla innego rodzaju użytkowników. Elementy wykończeniowe, takie jak klipsy czy dekoracyjne pierścienie wykonane ze złota, a także cyzelowane wzory czynią je jeszcze bardziej nietuzinkowymi.

Prezentowana kolekcja powstała z myślą o odbiorcach ceniących rozwiązania nietypowe, które zarazem będą dla nich jak najbardziej funkcjonalne. Dlatego tworząc prezentowane modele zadbano o ich odpowiednie wyważenie oraz wyprofilowanie, dzięki czemu osoby decydujące się na nabycie piór i długopisów marki Parker, zyskają niepowtarzalny design oraz nieoceniony komfort użytkowania, którym pragną dzielić się z innymi. Z tego powodu akcesoria piśmiennicze dostępne w naszym asortymencie, pakowane są w opakowania prezentowe, przez co mogą stać się doskonałym upominkiem na różnorodne okoliczności.

Parker Premier

Aktywne filtry

Długopis Parker Premier Soft Brown PGT

Brązowy lakier o fakturze gumy, z wykończeniami z różowego złota. Matowy, brązowy lakier o fakturze przypominającej gumę. Wykończenia z różowego złota. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona złotem różowym. W opakowaniu prezentowym Parker.

746,95 zł

Długopis Parker Premier Deep Black Lacquer GT

Głębokoczarny, z wykończeniami ze złota. Błyszczący, wielowarstwowy lakier na mosiężnej bazie. Wykończenia z 23-karatowego złota. Stalówka z 18-karatowego złota. W opakowaniu prezentowym Parker.

746,95 zł

Długopis Parker Premier Black Lacquer CT

Głębokoczarny, z wykończeniami z palladu. Błyszczący, wielowarstwowy lakier. Wykończenia z palladu. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona rodem. W opakowaniu prezentowym Parker.

746,95 zł

Pióro kulkowe Parker Premier Soft Brown PGT

Brązowy lakier o fakturze gumy, z wykończeniami z różowego złota. Matowy, brązowy lakier o fakturze przypominającej gumę. Wykończenia z różowego złota. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona złotem różowym. W opakowaniu prezentowym Parker.

921,95 zł

Pióro kulkowe Parker Premier Deep Black Lacquer GT

Głębokoczarny, z wykończeniami ze złota. Błyszczący, wielowarstwowy lakier na mosiężnej bazie. Wykończenia z 23-karatowego złota. Stalówka z 18-karatowego złota. W opakowaniu prezentowym Parker.

921,95 zł

Pióro kulkowe Parker Premier Black Lacquer CT

Głębokoczarny, z wykończeniami z palladu. Błyszczący, wielowarstwowy lakier. Wykończenia z palladu. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona rodem. W opakowaniu prezentowym Parker.

921,95 zł

Długopis Parker Premier Monochrome Black

Monochromatyczny czarny. Matowoczarna, cieniowana ceramiczna powłoka. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona czarnym rutenem. W specjalnym, czarnym opakowaniu prezentowym Parker.

1 024,39 zł

Długopis Parker Premier Custom Tartan

Cyzelowane w kratę srebro, czarny lakier, z wykończeniami z palladu. Korpus pokryty głębokoczarnym lakierem. Nasadka cyzelowana w drobną kratę, powleczona srebrem. Wykończenia z palladu. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona rodem. W opakowaniu prezentowym Parker.

1 084,15 zł

Długopis Parker Premier Custom Storm Grey

Ciemnoszary, cyzelowany, z wykończeniami z jasnego złota. Wykończenia z jasnego złota. Nowa odsłona ikonicznego, cyzelowanego wzoru. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona jasnym złotem. W opakowaniu prezentowym Parker.

1 084,15 zł

Długopis Parker Premier Custom Crimson Red

Karmazynowy, cyzelowany, z wykończeniami z rutenu. Wykończenia z rutenu. Nowa odsłona ikonicznego, cyzelowanego wzoru. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona rutenem. W opakowaniu prezentowym Parker.

1 084,15 zł

Długopis Parker Premier Luxury Brown PGT

Brązowy lakier o fakturze gumy, cyzelowany, z wykończeniami z różowego złota. Miękki w dotyku, matowy, brązowy lakier o fakturze przypominającej gumę. Nowa odsłona ikonicznego, cyzelowanego wzoru. Wykończenia z różowego złota. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona złotem różowym. W specjalnym, czarnym opakowaniu prezentowym Parker.

1 109,76 zł

Długopis Parker Premier Luxury Black CT

Czarny lakier o fakturze gumy, cyzelowany, z wykończeniami z palladu. Miękki w dotyku, matowy, czarny lakier o fakturze przypominającej gumę. Nowa odsłona ikonicznego, cyzelowanego wzoru. Wykończenia z palladu. Stalówka z 18-karatowego złota, powleczona rodem. W specjalnym, czarnym opakowaniu prezentowym Parker.

1 109,76 zł