Parker IM

Kolekcja Parker IM powstała w odpowiedzi na przyspieszające tempo życia oraz towarzyszące mu zapotrzebowanie na przedmioty codziennego użytku, charakteryzujące się funkcjonalnością, wytrzymałością i niezawodnością. Takie właśnie są produkty amerykańskiej marki Parker, które należą do jednych z najczęściej wybieranych akcesoriów piśmienniczych.

W poniższej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa długopisy oraz pióra kulkowe i wieczne, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniego rozwiązania dla zwolenników klasycznych i nowoczesnych rozwiązań.

Proponowane modele zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, czego efektem są funkcjonalne, pozbawione zbędnych elementów produkty. Korpusy zostały wykonane z metalu oraz aluminium, w sposób zapewniający najwyższą wygodę użytkowania. Prezentowane artykuły piśmiennicze z kolekcji Instant Message mają być jak najbardziej wygodne dla użytkownika, dlatego oferowane w poniższej kategorii modele, lekko i płynnie przesuwają się po papierze, nie nadwyrężając dłoni, zapewniając komfort w każdych warunkach.

Producent zadbał również o estetykę swoich artykułów, dlatego pióra oraz długopisy marki Parker posiadają starannie wykonane pierścienie oraz inne elementy wykończenia. Dodatkowo, wyposażone są w subtelny grawerowany wzór, podkreślający wyjątkowość produktów. Warto jednak pamiętać, że ich oryginalny design w żaden sposób nie oddziałuje na funkcjonalność prezentowanych artykułów piśmienniczych. Wspólną cechą charakterystyczną dostępnych w tej kategorii produktów, jest klips w kształcie strzały, będący elementem typowym dla marki.

Akcesoria piśmiennicze z kolekcji IM to produkty odznaczające się niebywałym charakterem, który jednocześnie gwarantuje im pewnego rodzaju uniwersalność. Dzięki niej, mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, poszukujących wyjątkowych i trwałych rozwiązań. Długopisy oraz pióra kulkowe i wieczne, dostarczane są w eleganckich, ozdobnych opakowaniach, dzięki którym stają się one jeszcze bardziej atrakcyjne dla Klientów.