Pióro Parker jako upominek dla gości weselnych

Pióro Parker jako upominek dla gości weselnych

Planowanie ślubu to ekscytujący czas! Jednak w wirze przygotowań jest tak wiele rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę. Wszak wesele to nie tylko sukienka czy dobór menu, ale przede wszystkim goście. Coraz popularniejszy staje się zwyczaj wręczania im upominków w ramach podziękowania za przybycie, jednak które z nich sprawdzą się najlepiej? Grawerowane pióra Parker to coś, co na pewno pozostanie z nimi na dłużej i sprawi, że już zawsze będą czule wspominać udany ślub. Tylko jak je wybrać, by pasowały do imprezy?

Rozważ swój budżet

Nie można oderwać wydawania pieniędzy w procesie przygotowań do ślubu. Przy tak ogromnych wydatkach, jakie czekają Młodą Parę, lepiej już na samym wstępie zaznaczyć, ile chce się przeznaczyć gotówki na jednego gościa. Trzeba znać swój próg cenowy, gdy wybiera się konkretne produkty, by później nie zorientować się, że wesele będzie musiało być spłacane niebagatelnym kredytem przez następne lata.

Pióra Parker na prezent, które są uznawane za produkty luksusowe, często mogą okazać się o wiele tańszą opcją, niż kosze z przysmakami czy zestawy książek. Zamawiając je hurtowo można liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjne ceny, co ma świetne przełożenie do jakości.

Ważne! Niedrogi prezent to nie to samo, co tani. Nie trzeba więc wydawać dużych pieniędzy i decydować się na zakup najbardziej wyszukanych modeli piór. Goście nie przychodzą na wesele, aby uzyskać wyszukane prezenty, gdyż upominki to po prostu przemyślany sposób na powiedzenie „dziękuję”.

Dopasuj upominek do stylu wesela

Idealnie byłoby, gdyby długopisy Parker wpasowały się w atmosferę wesela. Oczywiście nie trzeba zbytnio się tym stresować, ale zdecydowanie należy się nad tym zastanowić. Jeśli motyw ślubny jest skoncentrowany na kolorach błękitu, to dla przykładu długopisy Vector w kolorze niebieskim będą świetnym zwieńczeniem skrupulatnie planowego nastroju.

Nie zapomnij o grawerze

Grawer na długopisach Parker sprawi, że upominek zyska zupełnie nową energię. Pióra Parker na prezent, na którym znajdą się imiona Nowożeńców i data ślubu, będzie świetną pamiątką na wiele długich lat. Za każdym razem, gdy gość będzie korzystał z takiego gadżetu, na myśl przyjdą mu najlepsze emocje związane z Młodą Parą. Tak niewiele wystarczy, by ślub był żywy w umysłach przez kilka dekad. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie, niż dawanie karteczek, magnesów czy innych gadżetów, które po pewnym czasie zostaną wyrzucone do kosza. I tym tropem podążamy do następnego punktu, a mianowicie…

Podaruj coś przydatnego

Jakie są dobre prezenty ślubne? Przydatne. Nikt nie chce dawać swoim gościom czegoś, co będzie im zalegało na półkach lub zostanie ciśnięte w kąt, gdy tylko dotrą oni po imprezie do domu. To strata pieniędzy, ale również i możliwości. Długopisy Parker wręczane jako upominki na pewno nie należą do tej grupy. Zapewne niejedna osoba będzie z nich korzystać codziennie, a dla wielu będzie to pierwsza styczność z tą wyjątkową marką. Być może dzięki temu rozbudzi się w gościach nową pasję i hobby. A to są aspekty, których nie da się uzyskać dzięki innym prezentom ślubnym.