Jak okazać wdzięczność w biznesie?

Jak okazać wdzięczność w biznesie?

Założyciel jednej z największych sieci sklepów, Sam Walton, powiedział, że uznanie i pochwała są darmowe, a w tym samym czasie warte fortuny. Gdy prowadzi się firmę, bez wątpienia docenia się każdą osobę, która miała niemały wkład w rozwój biznesu, jednak okazanie tej emocji jest niezwykle trudne. Z pomocą przychodzą tu pióra Parker i inne luksusowe upominki.

Pióra Parker pozwalają powiedzieć „dziękuję” bez użycia słów

Firma Parker, założona w 1888 roku w Stanach Zjednoczonych, ma znakomitą historię w dziedzinie prestiżowych instrumentów piśmiennych cieszących się pionierską innowacyjnością, unikalnym wzornictwem i wyjątkowym kunsztem. Obecnie jest to marka długopisów znanych na całym świecie nie tylko z jakości, ale także z przystępności. Pióra Parker są popularne wśród przeróżnych odbiorców, co czyni je doskonałymi prezentami firmowymi.

Ta bogata przeszłość długopisów Parker sprawia, że każda osoba zdaje sobie sprawę z tego, że są to produkty luksusowe, przemyślane, wyjątkowe i dopracowane we wszystkich szczegółach. Dlatego też wręczając taki prezent, zarówno członkom rodziny, jak i klientom, można mieć pewność, że dana osoba odczuje wartość upominku – nie tylko finansową, ale na wielu innych poziomach.

Projekt i jakość

Firma Parker słynie z designu i jakości swoich narzędzi do pisania, a uwagę poświęca się zarówno inżynierii pióra, jak i ergonomii oraz estetyce. Zdaniem potężnego grona osób nie ma piękniejszych i bardziej funkcjonalnych długopisów niż te Parkera. Pióra wyglądają obłędnie, zdobienia przykuwają uwagę, a ich specyficzna konstrukcja sprawia, że można nimi pisać cały dzień.

Jednak podczas wręczania prezentów niezwykle ważny jest jeszcze jeden aspekt – opakowanie. Jeśli chce się okazać komuś wdzięczność, to upominek musi sprawiać wrażenie, że poświęciło się czas na jego przygotowanie. Długopisy Parker dostępne są w luksusowym pudełku, a zestawy przychodzą w zamykanej, miękkiej w dotyku skrzyneczce, dzięki czemu efektownie prezentują się na biurku. Dla lepszego efektu całość można owinąć w ozdobny papier – taki prezent z pewnością skradnie serce nawet najbardziej wymagającej osobie.

Pióra Parker jako upominki korporacyjne

W gronie znajomych i rodziny dawanie upominków jest przyjemnym i miłym doświadczeniem. Co jednak w sytuacji, kiedy chce się obdarować osobę, z którą łączą jedynie zawodowe relacje? Jak w takim przypadku okazać wdzięczność, która jest silnym motorem napędowym w budowaniu relacji?

Często trudno jest znaleźć idealny prezent firmowy lub produkt promocyjny, który będzie odpowiedni dla każdego. Pióra Parker stanowią tu świetną alternatywę, ponieważ są nie tylko pięknym przedmiotem, ale również są doceniane przez wszystkich, niezależnie od statusu czy pozycji finansowej. Parker jest prawdopodobnie najbardziej popularną i trwałą marką korporacyjnych upominków, łączącą przystępną cenę ze stylem i wzornictwem. Długopisy Parker więc wręczać zarówno pracownikom, jak i klientom, czy szefom innych firm – każda z tych osób ucieszy się, że to właśnie w taki sposób okazuje się jej wdzięczność.